Poniedziałek, 24 września 2018. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Zapraszamy na jubileuszową Lubawską Galę Sportu!

2018-03-07 11:42:06 (ost. akt: 2018-03-07 11:49:26)

Wielkimi krokami zbliża się wielkie święto lubawskiego sportu. W piątek, 9. marca o godz. 18.00 w hali OSiR przy ul. Św. Barbary na pewno nie zabraknie emocji, wzruszeń i niespodzianek. Serdecznie zapraszamy!

W piątek 9. marca, odbędzie się jubileuszowa, X Lubawska Gala Sportu. Organizatorami wydarzenia są: samorząd Miasta Lubawa, Miejski Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji i "Głos Lubawski".

Gwiazdą wieczoru będzie iluzjonista młodego pokolenia, który popularność zyskał dzięki emitowanemu w TVN programowi "Mam Talent". Mowa o Piotrze Denisiuku, "magiku" spod Warszawy, który z puszki po "coli" potrafi wylać mleko, a z dwóch złożonych kartek papieru wysunąć prawdziwą, bilardową kulę. Czym postara się zaskoczyć naszą publiczność?

To jednak nie jedyny powód, dla którego trzeba wybrać się na Lubawską Galę Sportu. Podczas zaplanowanej na niespełna dwie godziny imprezy wręczone zostaną również wyróżnienia i nagrody finansowe Macieja Radtke, burmistrza Lubawy, a otrzymają je sportowcy, trenerzy, działacze i drużyna minionego roku.

Ostatnią niewiadomą, która zostanie rozwiana podczas 10. edycji naszej zabawy, będzie ogłoszenie 10. Najpopularniejszych Sportowców i Trenera Ziemi Lubawskiej 2017 roku. Tego wyboru dokonali Czytelnicy "Głosu Lubawskiego", którzy przez blisko 2 miesiące wypełniali drukowane w gazecie kupony lub smsowali oddając swoje głosy na 25. zawodników i 4. trenerów nominowanych w plebiscycie. Kto wygra w tym roku? Kto zostanie tym "Naj"? Odpowiedzi najlepiej poznać razem z nami - zapraszamy!


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages