Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Lubawski "przystanek" przeniesiony na parking przy ul. Pawiej

2018-02-27 11:29:50 (ost. akt: 2018-02-27 12:47:38)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W połowie 2017 roku rozpoczęła się inwestycja pn. "Rewitalizacja centrum - przebudowa i modernizacja przestrzeni publicznej wewnątrz Starego Miasta" w Lubawie.

To ogromne przedsięwzięcie pod względem skali przedsięwzięcia, kompleksowych prac, jak i kosztów, opiewających na kwotę prawie 7 mln zł.

Rewitalizacja ulic wokół Rynku realizowana będzie do września tego roku. Prace trwają sukcesywnie na ulicach: Browarowej, Ratuszowej, Kilińskiego, Kowalskiej, Ogniowej, Pomorskiej, Bankowej, Podgórnej, Zamkowej i Placu Zamkowym (dawnym 700-lecia).

Wkrótce rozpoczną się prace na Placu Zamkowym, gdzie powstanie m.in. rondo. Burmistrz miasta Lubawa, Maciej Radtke, informuje, że w okresie od 26 lutego do 31 sierpnia w związku z trwającymi pracami budowlanymi dotyczącymi rewitalizacji, zostaje zmieniona lokalizacja przystanku autobusowego i postoju TAXI. Z Placu Zamkowego (dawnego 700-lecia) "przystanek" zostaje przeniesiony na parking przy ul. Pawiej.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miasta, ul. Rzepnikowskiego 9 (pok. nr 4) lub pod nr tel 0 89 645 53 23.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages