środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Lubawski Klub Rajdowy uroczyście podsumował 2017 rok

2018-02-12 10:14:04 (ost. akt: 2018-02-12 10:16:02)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

Lśniące puchary, wspomnienia z tras i pasja, która łączy – to wszystko pojawiło się w piątek 9 lutego na uroczystej Gali Lubawskiego Klubu Rajdowego, podczas której nastąpiło rozstrzygnięcie Mistrzostw Ziemi Lubawskiej 2017, a także dokonano symbolicznego podsumowania minionego sezonu w sportach samochodowych.

Imprezę otworzył pokaz tańca w wykonaniu lubawskiej formacji mażoretek. Wśród licznie przybyłych gości, znaleźli się przedstawiciele Urzędu Miasta Lubawa, Przewodniczący Rady Miasta Lubawa - Jan Sarnowski, reprezentanci służb mundurowych, sponsorzy klubu, a także sami klubowicze i zawodnicy rajdowi.

W ramach podziękowań za współpracę, wszyscy otrzymali przygotowane przez Zarząd Klubu pamiątkowe statuetki i puchary. Po dokonaniu krótkiego podsumowania sezonu rajdowego 2017, nastąpiło uroczyste wręczenie pucharów zwycięzcom Mistrzostw Ziemi Lubawskiej 2017. W ramach cyklu, w ubiegłym roku odbyło się 5 imprez rajdowych. Zawodnicy podzieleni zostali na klasy ze względu na moce swoich rajdówek.

Podczas uroczystości wyróżniony został także zasłużony członek Lubawskiego Klubu Rajdowego, Grzegorz Łazarewicz, zawodnik utytułowany na szczeblu krajowym, od wielu lat niezmiennie osiągający sukcesy rallycrosie: II Wicemistrz Polski w klasie Oponeo Rallycross 2017. Od 2015r. godnie i z sukcesami reprezentuje Lubawę zarówno na szczeblu regionalnym, jak i ogólnopolskim, promując tym samym lubawski sport samochodowy.

Na koniec zaprezentowano kalendarz imprez rajdowych w sezonie 2018. W ramach tegorocznych Mistrzostw Ziemi Lubawskiej zaplanowano 7 sprintów, w tym znane i doceniane przez zawodników trasy szutrowe w Byszwałdzie i Lubstynku, ale też nowe trasy asfaltowe.

LKR

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages