środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Zespół Szkół ze statuetką Lidera Programu "Szkoła Partnerska" UWM w Olsztynie

2017-12-16 12:00:00 (ost. akt: 2017-12-14 12:34:34)

Autor zdjęcia: ZS

W Auli im. Mariana Gotowca w Olsztynie odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego związane z wręczeniem dyplomów absolwentom roku akademickiego 2016/2017 oraz rozdaniem nagród i wyróżnień instytucjom i podmiotom współpracującym.

Z rąk prorektora ds. kształcenia i studentów, I zastępcy rektora dr hab. Jerzego Andrzeja Przyborowskiego, prof. UWM oraz Dziekana Wydziału Kształcenia Środowiska i Rolnictwa, prof.dr. hab. Krzysztofa Młynarczyka Zespół Szkół w Lubawie odebrał certyfikat oraz statuetkę Lidera Programu "Szkoła Partnerska".

Z terenu Warmii i Mazur w programie wzięło udział 20 szkół średnich, z których trzy zostały uhonorowane tytułem Lidera Programu. Poza Zespołem Szkół w Lubawie, tytuł ten uzyskały szkoły: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobrocinie oraz Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie.

W ramach programu "Szkoła Partnerska" uczniowie Technikum Rolniczego ZS w Lubawie uczestniczyli w bezpłatnych wykładach i prelekcjach na terenie szkoły, jak i na uniwersytecie oraz w zajęciach terenowych w Kortowie. Mogli też skorzystać ze specjalistycznych laboratoriów badawczych. Celem podjętych działań jest rozwój zainteresowań, poszerzenie wiedzy młodzieży, wskazanie możliwości jej praktycznego wykorzystania poprzez współpracę z pracownikami uniwersytetu, a także wsparcie prawidłowego rozwoju młodzieży i wybór optymalnej dla każdego ucznia ścieżki kariery zawodowej.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages