Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Szydełka i hafty ozdabiają wnętrze biblioteki

2017-12-13 12:18:25 (ost. akt: 2017-12-13 12:19:06)

Autor zdjęcia: MBP

Zapraszamy do oglądania nowej wystawy w wypożyczalni dla dorosłych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubawie. Tym razem można będzie obejrzeć wykonane różną techniką (wyroby szydełkowane, haftowane) serweteczki, serwety i obrusy.

Autorem rękodzieła jest osoba ukrywająca się pod pseudonimem Anastazja. Drobna wytwórczość to misterna, wymagająca wielkiego wyczucia, precyzji i cierpliwości praca, która jednak w przełożeniu na efekty końcowe daje magiczne wręcz efekty. Te małe arcydzieła koronkowej roboty można oglądać w godzinach pracy biblioteki do końca stycznia 2018 roku.

Dziękujemy Anastazji za udostępnienie swojego rękodzieła i życzymy, aby powstało jeszcze wiele takich arcydzieł, które również chętnie wyeksponujemy.
Zapraszamy wszystkich, którzy coś ciekawego tworzą lub kolekcjonują do kontaktu z wypożyczalnią dla dorosłych MBP Lubawa. Z wielką przyjemnością zaprezentujemy Państwa pasje. Warto pokazać światu, że…ja „Lubię to” - bo tak właśnie nazywa się cykl wystaw w naszej bibliotece.

MBP

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages