Wtorek, 23 kwietnia 2019. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

"Otwórz serce na święta", czyli impreza charytatywna w lubawskiej podstawówce

2017-12-11 13:00:00 (ost. akt: 2017-12-11 12:31:22)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia z pewnością wprowadziła impreza, która w ubiegłą niedzielę odbyła się w Szkole Podstawowej w Lubawie. Doroczne, świąteczne spotkanie miało charytatywny charakter.

Dochód ze świątecznej imprezy pn. "Otwórz serce na święta" przekazany zostanie na rehabilitację uczniów z SP w Lubawie, Oli i Bartka. Kwotę 2 tys. zł na ten cel przekazali również: burmistrz Lubawy, radni i pracownicy Urzędu Miasta.

Niedzielne popołudnie w podstawówce miało rodzinny, świąteczny charakter. Sporo działo się na scenie. Piosenki o miłości zaśpiewali uczniowie, nauczyciele i rodzice, był też występ akordeonów, chór z gimnazjum i zespołu instrumentalnego.

W krainę baśni wprowadziła inscenizacja współczesnej wersji bajki o Królewnie Śnieżce, w wykonaniu nauczycieli Szkoły Podstawowej. Brawo za aktorską grę, piękne stroje, dekoracje i muzykę! Występ z zainteresowaniem obejrzeli nie tylko najmłodsi, ale i ci nieco starsi.

Przez cały czas można było nabyć rękodzieło oferowane na bożonarodzeniowym kiermaszu. W kawiarence serwowano domowe ciasto i kawę.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages