Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Świąteczne popołudnie w Prątnicy - sala "pękała w szwach"

2017-12-11 10:38:58 (ost. akt: 2017-12-11 10:50:28)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W niedzielne popołudnie, 10. grudnia, sala Szkoły Podstawowej dosłownie "pękała w szwach", a miejsca parkingowe były wszystkie zajęte. Mieszkańcy całej okolicy bardzo licznie przybyli na świąteczną imprezę.

Szkolna społeczność SP w Prątnicy zaprosiła na świąteczny kiermasz połączony z kolędowaniem i prezentacją przedstawienia o bożonarodzeniowej tematyce. Po raz pierwszy kiermasz odbył się w niedzielne popołudnie. Pomysł okazał się "strzałem w dziesiątkę", bo mieszkańcy licznie przybyli do szkoły.

Pierwszym punktem programu było przedstawienie pt. "Ratujmy święta",  przygotowane przez uczniów klasy IV pod kierunkiem Emilii Czyżąk i Joanny Sendlewskiej. Na gości poza przedstawieniem czekały stoiska z ozdobami i prezentami świątecznymi przygotowanymi przez rodziców, uczniów i nauczycieli. Działała również kawiarenka z ciastem przygotowanym przez rodziców.

Po przedstawieniu były występy dzieci, które prezentowały tańce i śpiewały kolędy. Występy odbywały się pod czujnym okiem wychowawców i rodziców.
Atmosfera pan ująca p odczas przedświątecznego spotkania była bardzo rodzinna i uświadomiła nam, że już za kilka dni będziemy przeżywali Święta Bożego Narodzenia.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages