Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Świąteczna impreza z Akademickim Zespołem Placówek Oświatowych

2017-12-08 09:00:00 (ost. akt: 2017-12-07 12:31:50)

Autor zdjęcia: AZPO

W niedzielę, 3. grudnia, Akademicki Zespół Placówek Oświatowych na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie rozpoczął cykl imprez przygotowujących mieszkańców do zbliżających się świąt.

Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur w osobie prezes dr Joanny Długosz razem z dyrektorem AZPO Katarzyną Miąskowską powitały uczestników imprezy i zaprosiły do wspólnego spędzenia czasu ze Świętym Mikołajem. Impreza odbywała się pod hasłem „W gabinecie Świętego Mikołaja”.
O godz. 13.30 uczniowie i wychowankowie AZPO, a także najmłodsi i starsi mieszkańcy Lubawy rozpoczęli przygodę, której celem było zapoznanie z tradycją obchodzenia dnia św. Mikołaja i Świąt, aktywne uczestniczenie w spotkaniu dzieci i młodzieży, stwarzanie sytuacji sprzyjających przeżywaniu radości, opowiadanie o zwyczajach i tradycji związanej z obchodami Świąt, stworzenie atmosfery wspólnej, kulturalnej zabawy, zapoznanie mieszkańców z ofertą AZPO i filozofią "Budzącej się szkoły".

Dużym zainteresowanie cieszył się blok imprez przygotowanych przez animatorów: zabawy z chustą, zabawy z liną, bitwa śnieżna, wyścig na reniferach, kule śnieżne, kolorowe bombki, strojenie choinki na czas, pakowanie prezentów, wrzucanie prezentów do komina, najwyższa wieża z prezentów, czapki Mikołaja, szalik Mikołaja, bałwankowe kręgle, wyścig w workach, zabawy taneczne i inne.

Nie sposób nie wspomnieć o śnieżynkach z klasy 5 i 6, a także o licealistach AZPO. To oni byli twarzą AZPO, stworzyli atmosferę świąteczną, przemykając między uczestnikami
z koszykami wypełnionymi łakociami. Wspaniali nauczyciele AZPO zapraszali do atrakcji: Święta mają wiele twarzy - malowanie twarzy, bombki choinkowe ręcznie robione, dekorowanie pierników, święta pachną mandarynkami, kącik malucha, pisanie listów do Św. Mikołaja, najdłuższy łańcuch choinkowy, dekoracja choinki AZPO, robienie przypinek „Mikołajki z AZPO”.

Wspólne zdjęcie z Mikołajem, przy kominku i biurku Świętego Mikołaja cieszyły się największą popularnością.

Mat. AZPO

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages