Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Dzień Jesieni w szkole w Zajączkowie

2017-11-12 12:00:00 (ost. akt: 2017-11-09 13:22:24)

Autor zdjęcia: SP Zajączkowo

O tym, że jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku przekonali się uczniowie szkoły podczas zorganizowanego Dnia Jesieni. W klimat jesiennego nastroju społeczność szkolną wprowadziła inscenizacja „Pani Jesieni” w wykonaniu klasy IV.

Natomiast klasa VII pod kierunkiem Anny Warmińskiej przygotowała jesienne czytanie bajek i jesienny turniej. Uczniowie pisali także jesienne dyktando. Następnie przyszedł czas na zabawę. Wszyscy uczestniczyli w różnych konkurencjach, między innymi mogli sprawdzić swoje umiejętności w układaniu jesiennych puzzli, wykonać skok z liścia, pokonać slalom z liściem, rzucić ziemniakiem do celu, czy rozpoznać liście poszczególnych drzew.

Po podsumowaniu jesiennego turnieju w poszczególnych kategoriach wiekowych najwięcej punktów zdobyli: Zofia Kozłowska z oddziału przedszkolnego, Nikola Karczewska z klasy II i Jakub Wolski z klasy VI. O miejsca walczyły również klasy w konkursach klasowych na najpiękniejszy plakat jesiennego drzewa, rymowankę z wylosowanym owocem lub warzywem i układaniem rozsypanki literowej. W rywalizacji klasowej zwycięstwo odniosła klasa VII. Na zakończenie każdy mógł skosztować ziemniaki w mundurkach i poczęstować się jabłkiem.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages