środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Bramkarskie warsztaty pod okiem trenera Szypowskiego

2017-11-02 11:02:44 (ost. akt: 2017-11-02 11:20:55)
W pierwszych warsztatach w Lubawie udział wzięli bramkarze w wieku od 8. do 18. lat

W pierwszych warsztatach w Lubawie udział wzięli bramkarze w wieku od 8. do 18. lat

Autor zdjęcia: Błażej Urbański

W najbliższy weekend w Lubawie po raz drugi tej jesieni pod fachowym okiem Siergieja Szypowskiego szkolić będą się młodzi bramkarze z Warmii i Mazur.

Siergiej Szypowski, wychowanek Zenitu Iżewsk, a następnie bramkarz m.in. Krylii Sowietow, Karpatów Lwów, Szachtara Donieck, a także Hutnika Kraków i Pogoni Szczecin, w najbliższy weekend poprowadzi w Lubawie warsztaty skierowane do młodych golkiperów z naszego regionu. Będzie to jego druga wizyta tej jesieni w mieście.
— Podczas pierwszych warsztatów, które odbyły się przy naszym współudziale w październiku, z rad i wskazówek tego doświadczonego bramkarza skorzystało niemal 20. młodych zawodników z naszego województwa — mówi Marek Olejniczak, prezes Motoru Lubawa. — Trenerowi na tyle spodobała się baza sportowa, jaką dysponujemy, że w połączeniu ze sporym zainteresowaniem postanowił raz jeszcze zorganizować u nas takie warsztaty — dodaje.

Tym razem, biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne, treningi nie będą odbywać się na trawie naturalnej, a na sztucznej nawierzchni orlika przy szkole podstawowej przy ul. Rzepnikowskiego. Zbiórka uczestników w sobotę, 4. listopada, o godz. 9.30, a pół godziny później początek zajęć, które trwać będą do godz. 12. Następnie w planach obiad w restauracji Maximus (koszt 15 zł, tylko dla chętnych, godz. 12.30 - 13.00), a po nim drugi trening (godz. 14.00 - 16.00). Taki sam harmonogram przewidziano na niedzielę.

Koszt udziału w warsztatach prowadzonych przez Szypowskiego to 30 zł za jeden trening, czyli łącznie 120 zł za cały weekend w Lubawie. Więcej informacji i zgłoszenia na stronie goalkeeper.com.pl gdzie znajduje się także kontakt do trenera i kierownika szkółki.
- Serdecznie zapraszam na nasze zajęcia niezależnie od wieku bramkarzy, bowiem i tak zostanie przeprowadzony podział na grupy wiekowe, więc w treningach mogą wziąć udział zarówno żacy, jak i starsi zawodnicy – powiedział nam trener Szypowski.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages