Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Potrafisz śpiewać i lubisz gospel? Przyłącz się do zespołu!

2017-11-01 12:00:00 (ost. akt: 2017-10-31 14:45:06)

Autor zdjęcia: nadesłane przez zespół

Potrafisz śpiewać? Lubisz żywiołową, dynamiczną muzykę GOSPEL? Chcesz poznawać wspaniałych ludzi, rozwijać muzyczną pasję, koncertować w naszym kraju i nie tylko?

Jeśli TAK, to koniecznie napisz do nas! Iława Gospel Singers to propozycja dla Ciebie! Na zgłoszenia czekamy do końca listopada:  ilawa.gospel@wp.pl, przez Facebook lub telefonicznie 608 671 728.

Iława Gospel Singers powstał w 2015 roku, liczy kilkanaście osób, które poprzez muzykę chcą oddawać Bogu chwałę. Członkami zespołu są mieszkańcy Iławy i innych, nawet odleglejszych miejscowości. Zespół, jak każdej jesieni, zaprasza do swoich szeregów młodzież i osoby dorosłe, które poprzez charakterystyczny w stylu gospel śpiew, łączący dynamiczny, żywiołowy chór i solistów, chciałyby dawać ludziom radość i ukojenie duchowe. Grupa spotyka się na regularnych próbach (dwa weekendy w miesiącu).

Ma już także na swoim koncie ponad 50 koncertów: w Iławie i okolicach, ale również na muzycznej scenie Radia Olsztyn, w Ostródzie, Brodnicy, Lidzbarku Warmińskim, Gdyni czy Wydminach. Obecnie pracuje nad wydaniem debiutanckiej płyty, która ukaże się w grudniu. Dwupłytowy album „Wszystko Tobie” będzie zawierał utwory z nurtu gospel, w tym dwa autorskie, a także kolędy w nowym – gospelowym – wydaniu. W czerwcu przyszłego roku Iława Gospel Singers weźmie udział w międzynarodowych warsztatach i festiwalu muzyki gospel w Niemczech.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages