Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Oficjalne przecięcie wstęgi „powiększonego” Przedszkola Miejskiego

2017-10-25 14:24:42 (ost. akt: 2017-10-25 14:27:46)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

Na parterze budynku byłego gimnazjum przy ul. św. Barbary w Lubawie od bieżącego roku szkolnego funkcjonują oddziały Przedszkola Miejskiego. W ubiegły wtorek, władze miasta i pracownicy placówki, oficjalnie otworzyli zaadaptowane pomieszczenia.

W czasie wakacji odbyła się przebudowa parteru w skrzydle „C” budynku Gimnazjum im. Biskupów Chełmińskich w Lubawie z przeznaczeniem na Przedszkole Miejskie. Zakres inwestycji objął m.in. roboty budowlane z branży konstrukcyjnej wewnątrz budynku, instalacji elektrycznej, sanitarnej, dostawę wyposażenia oraz monitoring.

W efekcie na potrzeby przedszkola utworzono trzy sale dydaktyczne z łazienkami dla dzieci, gabinet dyrektora, szatnię dla dzieci, pomieszczenia socjalne dla pracowników oraz pomieszczenie do przyjmowania i rozdzielania posiłków. Wszystkie sale wyposażone zostały w nowe meble i zabawki dla dzieci. Inwestycja kosztowała niecałe 800 tys. zł.

Dzięki niej przedszkole publiczne, którego główna siedziba znajduje się przy ul. Rzepnikowskiego, dysponuje nowymi pomieszczeniami.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages