Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Dzień Edukacji i podziękowanie Danucie Curzydło w szkole w Prątnicy

2017-10-13 13:04:34 (ost. akt: 2017-10-13 13:25:22)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W czwartkowe popołudnie uczniowie, pracownicy i goście spotkali się w hali sportowej w Szkole Podstawowej w Prątnicy, by wspólnie uczcić Dzień Edukacji Narodowej i podziękować nauczycielce odchodzącej na emeryturę.

Całą, szkolną społeczność i zaproszonym gości przywitał nowy dyrektor szkoły, Dariusz Liberacki. Nauczyciele i pracownicy szkoły usłyszeli wiele ciepłych słów oraz życzeń wytrwałości i sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Otrzymali kwiaty i słodycze od przedstawicieli samorządu gm. Lubawa, od Rady Rodziców i uczniów.

Wiele śmiechu dostarczył humorystyczny występ uczniów, którzy zaprezentowali skecze nawiązujące do typowego dnia w szkole. Narracja pełna żartów urozmaicana była fragmentami znanych piosenek.

Radosna, a zarazem wzruszająca była część artystyczna w wykonaniu uczniów, skierowana do nauczycielki religii, Danuty Curzydło, odchodzącej na emeryturę. Pani Danucie, po ponad 30 latach pracy zawodowej, w tym 25 lat w Prątnicy, dziękowano za zaangażowanie w pracę, optymizm i uśmiech każdego dnia.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages