Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Sześciu chętnych na jubileusz za trzy "stówy"

2017-10-12 09:00:40 (ost. akt: 2017-10-12 09:12:36)
Spotkania odbywać się będą tradycyjnie w hali OSiR przy ul. Św. Barbary

Spotkania odbywać się będą tradycyjnie w hali OSiR przy ul. Św. Barbary

Autor zdjęcia: Archiwum/bu

W Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyło się spotkanie organizacyjne przed zbliżającą się jubileuszową, XX edycją Mistrzostw Lubawy w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza.

We wtorkowym zebraniu udział wzięli przedstawiciele organizatora oraz reprezentanci tylko trzech drużyn. Jednak po wykonaniu kilku połączeń telefonicznych chęć gry wyraziły jeszcze trzy kolejne zespoły.
Lista zgłoszeń jest jeszcze otwarta, chętni mogą się zgłaszać do dnia wtorku, 7. listopada, osobiście w recepcji OSiR lub pod numerami telefonów: 89 645-24-18 i 600-175-243. Właśnie na ten dzień zaplanowano drugie spotkanie, gdzie zostanie przeprowadzone losowanie i ustalenie harmonogramu spotkań. Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowane jest na niedzielę 19. listopada. o godz 14 w hali widowiskowo – sportowej OSiR przy ul. Św Barbary. System rozgrywek zostanie przedstawiony po zamknięciu listy zgłoszeń. Regulamin gry pozostaje bez zmian z ostatniej halówki, czyli zasady futsalu, czas gry 2x15 min., zespoły w składach 4+1. Wpisowe ustalono w tym roku na 300 zł od drużyny.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages