Czwartek, 20 września 2018. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Halowe rozgrywki najpierw trzeba omówić

2017-10-04 11:16:43 (ost. akt: 2017-10-04 11:39:19)
Gminne rozgrywki toczyć się będą w halach w Rożentalu i Złotowie

Gminne rozgrywki toczyć się będą w halach w Rożentalu i Złotowie

Autor zdjęcia: Archiwum/bu

Organizatorzy miejskich i gminnych rozgrywek halowej piłki nożnej przygotowują się do nowych sezonów.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie zaprasza wszystkich chętnych na zebranie organizacyjne poświęcone jubileuszowej, XX edycji rozgrywek halowej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Lubawy. Regulamin i zasady gry zostaną omówione podczas spotkania. Zebranie odbędzie się we wtorek 10. października, o godz 18 w barze OSiR przy ulicy Łąkowej 8. Mając na uwadze doświadczenia z poprzednich lat, można się spodziewać, że o powodzeniu tych rozgrywek decydować będzie wysokość wpisowego, co z pewnością rzutować będzie na ilość chętnych drużyn…

Do udziału w XIV edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa zaprasza z kolei Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie. Podobnie jak w poprzednich latach miejscem zmagań będą hale w sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. W lidze brać udział mogą drużyny składające się maksymalnie z 10. zawodników (każdy musi mieć ukończone 16 lat). Obowiązuje wpisowe/kaucja w wysokości 150 zł, które zostanie zwrócone, jeśli drużyna rozegra wszystkie mecze. W innym przypadku obowiązują następujące zasady:
- jedno spotkanie oddane walkowerem - zwrot 100 zł;
- dwa spotkania oddane walkowerem - brak zwrotu, ale może dalej brać udział w rozgrywkach;
- trzy spotkania oddane walkowerem - wycofanie z rozgrywek, pozostałe mecze weryfikowane jako walkowery 5:0 dla drużyny przeciwnej.
Do ligi zakwalifikowanych zostanie maksymalnie 14 zespołów, a przy ustalaniu listy drużyn liczyć się będzie kolejność dostarczenia wszystkich niezbędnych dokumentów.
Szczegółowe informacje odnośnie ligi otrzymać można dzwoniąc pod numer tel. 603-787-249 (Benedykt Czarnecki) lub tel. 89 645-54-27 (biuro LZS Lubawa).
Zapisy przyjmowane będą do piątku, 27 października. Termin spotkania z kapitanami drużyn, na którym zostanie rozlosowany harmonogram gier oraz omówione będą zasady rozgrywek, zostanie ustalony po upływie terminu zgłoszeń.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages