Piątek, 22 marca 2019. Imieniny Bogusława, Jagody, Katarzyny

Daj znać, jeśli widziałeś gdzieś te psy!

2017-09-21 12:00:00 (ost. akt: 2017-09-21 10:11:40)

Autor zdjęcia: nadesłane

Otrzymaliśmy prośby o udostępnienie informacji o zaginionych psach. Jeżeli ktoś widział czworonogi widoczne na zdjęciach, proszony jest o kontakt.

Jedną z wiadomości otrzymaliśmy od Straży Ochrony Przyrody i Praw 
Zwierząt: „W dniu 14 września około godz. 17.00 w Elgnowie został odłowiony prześliczny pies w typie husky. Nie wygląda na psa porzuconego, a raczej na uciekiniera. Jest zadbany, ma piękną, gęstą sierść. Na jego szyi w chwili znalezienia znajdowała się czerwona obroża. Po Elgnowie wałęsał się kilka dni i był nieco wygłodniały. Pies jest bardzo grzeczny, widać że przebywał z dobrymi ludźmi. Kocha dzieci. Reaguje na komendy: „Siad”, „Podaj łapę”. Pięknie chodzi na smyczy. Prosimy wszystkich z powiatu ostródzkiego jak i okolicznych powiatów (ponieważ pies może przejść do 25 km dziennie ), którzy mogliby udzielić jakiś informacji na temat tego psiaka lub słyszeli, że podobny komuś zaginął, o kontakt ze STRAŻĄ OCHRONY PRZYRODY i PRAW ZWIERZĄT pod numerami telefonów: 885 356 788 lub 784 043 984 . Jeżeli do 14 dni od czasu odłowu nie zgłosi się właściciel psiaka lub nie otrzymamy żadnych informacji na jego temat, piesek będzie przeznaczony do adopcji."

Kolejny pies zaginął z posesji w Nowym Dworze Bratiańskim:
„Z prywatnej posesji w Nowym Dworze Bratiańskim (gmina Nowe Miasto Lubawskie) zaginęły w minioną niedzielę 10.09. dwa sympatyczne psiaki. Pierwszy to Kofi rasy beagle (tricolor)- 7-miesięczna suczka, a drugi wabi się Reksio i jest 8 - letnim, biało – brązowym kundelkiem. Dzieci tęsknią za czworonogami, które zawszę chętnie razem się bawiły. Być może oddaliły się od domu i zabłądziły. Kto widział psy, proszony jest o kontakt z właścicielami — tel. 504 319 080 lub 514 382 321."Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages