Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Złote Heble ORiSTO rozdane biegaczom z całego regionu!

2017-09-20 12:54:42 (ost. akt: 2017-09-21 09:38:21)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W ubiegłą sobotę, 16. września, w Grodzicznie odbył się ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel. Na charytatywne bieganie zjechało ok. 200 biegaczy z gminy Grodziczno oraz wielu okolicznych wsi i miast.

Trasa biegu liczyła 10 kilometrów, start i meta znajdowały się przy boisku Orlik w Grodzicznie.
Głównym organizatorem biegu była firma ORiSTO z Montowa, a współorganizatorem Häfele Polska. Akcji przyświecał charytatywny cel, bo część pieniędzy z wpisowego przekazano na pomoc dla chorego dziecka jednego z pracowników ORiSTO.

Bieg zorganizowano po raz pierwszy. Organizatorzy tak go podsumowują, zwracając się do biegaczy i do wszystkich, którzy pomogli w organizacji spotkania: „Stanowiliście źródło potężnej, pozytywnej energii, którą można było poczuć w Grodzicznie! Dla takich chwil warto podejmować wyzwania - a dla nas organizacja tego biegu była właśnie takim wyzwaniem. (...)
Gratulujemy zwycięzcom w swoich kategoriach, gratulujemy świetnych wyników, super "życiówek", a wszystkim debiutantom podjęcia wyzwania i ukończenia biegu - wiemy, że nasza trasa nie należy do łatwych. Dziękujemy również za pomoc we wsparciu naszego celu charytatywnego. Dzięki Wam uda się nam chociaż w części wspomóc Miłosza i jego rodziców w sfinansowaniu kosztownej naprawy protez!” — czytamy na stronie oristo.pl i na profilu facebookowym firmy.

Po biegu wszystkich uczestników zaproszono na grochówkę i dekorację. Biegaczy nagradzano w wielu różnych kategoriach. Wszystkie poszczególne wyniki indywidualne i drużynowe można znaleźć na stronie www.projektigrzyska.pl. Organizatorzy już zapowiadają, że za rok odbędzie się kolejna edycja ORiSTO Biegu Stolarskiego o Złoty Hebel. Dziękują wszystkim za zaangażowanie w organizację imprezy, kibicom za doping, a kierowców przepraszają za utrudnienia w ruchu drogowym, dziękując za wyrozumiałość.

Na stronie oristo.pl można znaleźć oficjalne podsumowanie biegu i podziękowania organizatorów.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages