Sobota, 18 sierpnia 2018. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Zagłosuj na OSP Łążyn w ogólnopolskim konkursie ARiMR!

2017-08-04 10:35:58 (ost. akt: 2017-08-04 10:38:16)
Dziecięcia Drużyna OSP Łążyn podczas tegorocznych zawodów strażackich w Prątnicy

Dziecięcia Drużyna OSP Łążyn podczas tegorocznych zawodów strażackich w Prątnicy

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W czerwcu Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła konkurs dla Ochotniczych Straży Pożarnych na zrealizowanie krótkiego filmu pt. „Bzpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji”. W konkursie wzięła m.in. Dziecięca Drużyna Pożarnicza z Łążyna, która przeszła eliminacje i reprezentuje nasze województwo na ogólnopolskim etapie.

W ramach konkursu należało nakręcić krótki filmik promocyjny lub reklamowy ujęty w formie multimedialnej, trwający od 60 do 120 sekund o tematyce promującej bezpieczną  zabawę i pracę na wsi podczas wakacji. 

Okres wakacji to czas wypoczynku, ale również wytężonych prac w rolnictwie i niestety wypadków z udziałem dzieci. Celem przeprowadzanej kampanii jest dążenie do ograniczenia wypadków oraz poprawy ochrony zdrowia wśród rolników i członków ich rodzin. 

W pierwszym etapie oddziały regionalne ARiMR wyróżniły najlepsze prace konkursowe ze swojego województwa. W warmińsko-mazurskiem na pierwszym miejscu znalazła się jednostka z gm. Lubawa, OSP Łążyn.

Teraz Łążyn bierze udział w ogólnopolskim głosowaniu. W dniach 2-10. sierpnia na facebookowym profilu ARMiR odbywa się publiczne głosowanie. Film z największą liczbą głosów (polubień) zostanie nagrodzony pilarką spalinową Husqvarna.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages