Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

„Soundela 2017”, czyli pierwsze takie warsztaty muzyczne w Lubawie!

2017-07-25 15:22:55 (ost. akt: 2017-07-25 15:27:06)

W dniach 26. i 27. lipca w Lubawie zaplanowano ciekawe, muzyczne wydarzenie. Zjadą do nas pasjonaci nie tylko z całego regionu, ale i z różnych miast z całej Polski, by uczestniczyć w pierwszych warsztatach muzycznych pn. „Soundela 2017”. Muzyczne zajęcia będą prowadzić uzdolnieni artyści.

Warsztaty mają charakter ogólnopolski i są skierowane do osób w wieku od 7 do 107 lat, niezależnie od stopnia zaawansowania. Podczas zajęć dydaktycznych omówione zostaną zagadnienia teoretyczne, doskonalenie techniki oraz tematy ogólne takie jak rola instrumentalisty/wokalisty w zespole, metody pracy z ciałem pomocne w doskonaleniu gry, techniki relaksacyjne – „sposoby na tremę”, higiena głosu itd.

Zajęcia prowadzone będą w 6 grupach warsztatowych, które poprowadzi znakomita Kadra Profesorska: Jacek Królik – gitara, Zawiadowca Artystyczny Warsztatów, Grażyna Łobaszewska – wokal, Ola Królik – wokal, Piotr Żaczek – gitara basowa, Grzegorz Jabłoński – instrumenty klawiszowe i Robert Luty – perkusja.

Głównym organizatorem warsztatów jest Lubawska Grupa Muzyków, która otrzymała wsparcie od Urzędu Miasta w Lubawie, Miejskiego Ośrodka Kultury i sponsorów. Udział w warsztatach to koszt 150 zł, zgłosiło się ponad sto osób.

Będzie to zatem prawdziwa gratka dla pasjonatów muzyki, dla tych, którzy uczą się wokalu i gry na instrumencie i chcą rozwijać swoją pasję. Doświadczenie i umiejętności prowadzących z pewnością sprawią, że będą to interesujące lekcje.

Natomiast dla wszystkich chętnych w środę, 26. lipca w godzinach wieczornych w klubie Planet lub na Wichrowych Wzgórzach w Lubawie odbędzie się jam session z udziałem wykładowców. Zapraszamy serdecznie!Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages