Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Relacja z wycieczki w Karkonosze i do Pragi

2017-07-24 09:42:26 (ost. akt: 2017-07-24 09:47:00)

Autor zdjęcia: GZ LZS

Od 12. do 16. lipca około 50-osobowa grupa turystów, głównie z okolic Lubawy, wzięła udział w wycieczce w Karkonosze i do czeskiej Pragi. Organizatorem wyjazdu było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie. Uczestnicy wyjazdu zakwaterowani byli w Domu Wczasowym Lubuszanin.

Pierwszym celem podróży był przejazd po trasie doliny pałaców i ogrodów u podnóży Karkonoszy. Uczestnicy zwiedzili Pałace w Wojanowie oraz Łomnicy oraz hutę szkła w Piechowicach.

W kolejnym dniu grupa udała się do stolicy i największego miasta Czech – Pragi, gdzie wśród licznych atrakcji zobaczyła Plac Hradczański, Zamek Praski, ulicę Nerudową, Most Karola, Rynek Starego Miasta z Orlojem, Plac Wacława oraz odbyła rejs statkiem po Wełtawie. Po powrocie do miejsca zakwaterowania odbył się wieczorek taneczny, podczas którego przygrywał zespół muzyczny.

W sobotę wycieczka udała się na zwiedzanie Szklarskiej Poręby – do Leśnej Huty, Wodospadu Szklarki oraz Parku Miniatur w Kowarach. Następnie, po powrocie do Domu Wczasowego, odbył się kolejny wieczorek integracyjny.

W ostatnim dniu, po śniadaniu, grupa udała się w drogę powrotną do Lubawy. Po trasie uczestnicy zatrzymali się w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu na mszę świętą. Około godziny 22:30 wszyscy szczęśliwie dotarli na miejsce wyjazdu.

Organizator serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za świetną zabawę podczas całego wyjazdu.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages