Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Trwa modernizacja Przedszkola Miejskiego w Lubawie

2017-07-23 12:00:00 (ost. akt: 2017-07-21 10:37:18)
Adaptacja pomieszczeń w budynku gimnazjum

Adaptacja pomieszczeń w budynku gimnazjum

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W czasie wakacji trwa remont pomieszczeń w Przedszkolu Miejskim w Lubawie, przy ul. Rzepnikowskiego oraz parteru, skrzydła C w budynku gimnazjum, w którym od września też będzie mieścić się przedszkole.

W ramach prac remontowych dotyczących przedszkola w 2017 r. zaplanowane zostały prace w trzech zadaniach:
1. Poprawa dostępności do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej na terenie miasta Lubawa- przebudowa budynku Przedszkola Miejskiego oraz prace w gimnazjum,
2. Poprawa dostępności do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej na terenie miasta Lubawa- przebudowa budynku gimnazjum,
3. Modernizacja obiektu Przedszkola Miejskiego w Lubawie.

W ramach inwestycji zaplanowano adaptację dotychczasowj kuchni w przedszkolu na salę zajęć. Projekt zakłada przebudowę pomieszczeń kuchennych (I piętro) na salę zajęć oraz pomieszczeń kuchennych (parter) na potrzeby przyjmowania i rozdziału posiłków z dostaw cateringowych. Zamówienie obejmuje m.in. przebudowę instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania oraz zakup wyposażenia do pomieszczenia przyjmowania i rozdziału posiłków. Wartość umowy opiewa na kwotę 343.000 zł.

W budynku przy ul. Rzepnikowskiego trwają prace remontowo-modernizacyjne. Zakres przewidzianych w tym etapie prac to modernizacja instalacji c.o., wymiana stolarki okiennej i balkonowej z zamurowaniem 4 otworów okiennych, wymiana podłóg, częściowa naprawa elewacji budynku oraz remont w/w pomieszczeń (odświeżenie pomieszczeń). Wartość umowy opiewa na kwotę 199.990 zł.

W budynku gimnazjum zaplanowana została przebudowa parteru w skrzydle „C” budynku gimnazjum z przeznaczeniem na przedszkole miejskie. Zakres zadania obejmuje m.in. roboty budowlane z branży konstrukcyjnej wewnątrz budynku, instalacji elektrycznej, sanitarnej, dostawę wyposażenia do sali przyjmowania i rozdziału posiłków z dostaw cateringowych oraz monitoring. W ramach tego zadania zostaną utworzone trzy sale do prowadzenia zajęć z dziećmi, łazienki szatnia, pomieszczenia biurowe i socjalne oraz pomieszczenie do przyjmowania i rozdziału posiłków z dostaw cateringowych. Wartość umowy opiewa na kwotę 798.000 zł.

W ramach tych dwóch inwestycji łącznie zostanie utworzonych 95 nowych miejsc dla dzieci. Prace zakończą się w sierpniu.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages