Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Wycieczka do Berlina w zamian za dobre wyniki w nauce

2017-07-19 13:04:59 (ost. akt: 2017-07-19 13:07:48)

Autor zdjęcia: FRWiM

Na południe od Berlina znajduje się dość nietypowy obiekt. I to na skalę światową. Gigantyczna kopuła, pod którą spokojnie zmieściłaby się wieża Eiffela (leżąca) czy dwie statuły wolności jedna na drugiej. A w środku plaża, palmy, roślinność tropikalna, baseny, wodospady, sauny i wiele innych atrakcji - to Tropical Islands.

Tam właśnie w dniach 13-12 lipiec, 40 uczniów Fundacji Rozwoju Warmii i Mazur wybrało się wraz z opiekunami na bezpłatną zagraniczną podróż w nagrodę za dobre wyniki w nauce. Przyjemne z pożytecznym – to była dewiza tej wycieczki. Czas relaksu po pracowitym roku szkolnym, był dla dzieci z Byszwałdu, Kamieńca oraz Rumienicy – wspaniałą przygodą.

Na trasie odwiedziliśmy Poznań i przepiękną starówkę. Poznaliśmy nie tylko najwspanialsze zabytki i symbole drugiej stolicy Polski, lecz także wypoczęliśmy na gorących plażach tropikalnej wyspy, pośród palm i relaksującego szumu lazurowych wód oraz zasmakowaliśmy prawdziwej przygody na zjeżdżalniach, rwących rzekach oraz innych atrakcjach.

Nasi uczniowie mogli doświadczyć innej kultury, narodowości i języka. W wyciecze wzięli udział, także przyszli uczniowie Akademickiego Zespołu Placówek Oświatowych, w nagrodę za polecanie naszej placówki innym rodzicom, którzy potwierdzili to w formularzach zgłoszeniowych.

FRWiM

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages