Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Zumba, licytacje, spotkanie ze strażakami i inne atrakcje na pikniku w Rakowicach

2017-07-17 09:46:14 (ost. akt: 2017-07-17 09:48:34)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

W sobotę, 15. lipca w Rakowicach odbył się piknik rodzinny zorganizowany dzięki współpracy Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Radzie Sołeckiej wsi Rakowice, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Placówki Wsparcia Dziennego w Rakowicach.

Dla mieszkańców wsi oraz przybyłych gości przygotowano wiele atrakcji, aby umilić wspólne popołudnie. Każdy mógł skosztować smakołyków ze stoiska grillowego oraz kawiarenki, w której nie brakowało domowych ciast, gofrów, frytek oraz napoi. Dla osób, chcących spróbować szczęścia atrakcją była loteriada, na której zakup cegiełki gwarantował odebranie nagrody.

Podczas pikniku nie zabrakło również atrakcji dla aktywnych – był pokaz Zumba Fitness przygotowany przez Annę Chilińską, która zaraziła zarówno dzieci jak i dorosłych swoją pozytywną energią i pasją do tańca. Mimo tańców, uczestnikom pikniku nie brakowało energii, by zmierzyć się z potyczkami rodzinnymi. Dzieci próbowały swoich sił zarówno w konkurencjach indywidualnych jak i zespołowych, które sprawiały im wiele radości. Ponadto w Kąciku Malucha każda roześmiana buzia mogła zostać ozdobiona przez piękne, kolorowe rysunki. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych były duże bańki mydlane, jednak największym zainteresowaniem cieszyła się niespodzianka przygotowana przez druhów z OSP w Rakowicach, którzy pozwolili dzieciom poczuć się jak prawdziwi strażacy, udający się na akcję.

Na pikniku pojawili się również motocykliści. Dzięki ich uprzejmości ochotnicy mogli poczuć wiatr we włosach podczas przejażdżki oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Kolejnym punktem pikniku była licytacja nagród ufundowanych przez sponsorów. Mieszkańcy oraz przybyli goście chętnie przebijali ceny. Kiedy wyłoniono zwycięzców, losowano nagrody główne dla wszystkich osób, biorących udział w loteriadzie.

Najwytrwalsi po zakończeniu pikniku bawili się na zabawie tanecznej pod chmurką.

Mamy nadzieję, że miniony piiknik pozostawia w sercach wszystkich uczestników miłe wspomnienia, do których często będą wracać.

Organizatorzy chcieliby gorąco podziękować wszystkim sponsorom, którzy wsparli loteriadę i licytację, oraz wszystkim, którzy włączyli się w organizację pikniku rodzinnego.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages