środa, 14 listopada 2018. Imieniny Emila, Laury, Rogera

Lipcowy piknik w Rożentalu z atrakcjami dla młodszych i starszych

2017-07-12 13:01:03 (ost. akt: 2017-07-12 13:03:51)

Autor zdjęcia: Ewa Szauer

W sobotnie popołudnie w Rożentalu odbył się doroczny, letni piknik. Na początku integracyjnej imprezy gości powitali: sołtys wsi, Wojciech Kasprzycki i Renata Woźniak.

Piknik zorganizowany został przez panie z Placówki Wsparcia Dziennego – świetlicy w Rożentalu przy współpracy z  druhami OSP w Rożentalu, Radą Sołecką i Paniami z  Koła Gospodyń Wiejskich ,,Dolina Róż’’. Jak co roku przygotowano wiele konkurencji i zabaw dla dzieci i dorosłych.

Pierwszą konkurencją były wybory Małej Miss Rożentala. Dziewczynki przedstawiły swoje zainteresowania i  przeszły się po wybiegu dla modelek. Dzieci mogły  również wziąć udział w konkursie  plastycznym pt. „Moje wymarzone wakacje”. Wielu zainteresował pokaz zapaśników M.L.K.S. „Sokół” Lubawa, który nagrodzony został gromkimi brawami.

W trakcie pikniku można było skosztować wypieków  przygotowanych przez Koło Gospodyń ,,Dolina Róż’’. Grill obsługiwany był przez Radę Sołecką. Ciekawym punktem pikniku był pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Rożentalu. Strażacy przygotowali również konkurs nalewania wody hydronetkami. Konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych.   

Ważnym punktem pikniku był Turniej Wiedzy o Gminie Lubawa o Puchar Sołtysa wsi Rożental.  Dla dzieci udostępnione były również na trampoliny i dmuchańce Eurolandii. Można było też pięknie pomalować sobie twarz w kąciku animacyjnym. Na pikniku organizowano konkursy sportowe dla rodzin i dzieci. 

Każdy mógł szukać szczęścia w loterii fantowej. W sobotni wieczór, na piknikowej  zabawie tanecznej bawiło się wielu mieszkańców. W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim uczestnikom i sponsorom, którzy wsparli przygotowania loterii i konkursów podczas pikniku rodzinnego. 

Ewa Szauer

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages