Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

TAXInonstop rozwija działalność

2017-07-21 10:00:00 (ost. akt: 2017-07-21 10:32:30) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Taxi Non Stop

Trzy miesiące pracy TAXInonstop w Nowym Mieście Lubawskim przyniosły bardzo dużo przychylnych opinii. Ilość przyjmowanych zleceń szybko skłoniła nas do powiększenia floty aut, a zadowolenie klientów daje motywację do wprowadzenia naszej innowacyjnej usługi do Lubawy. Mieszkańcy miasta i okolic zasługują na swobodny dostęp do usług taksówkarskich o każdej porze dnia i nocy. Częstym problemem w branży taksówkarskiej jest utrudniony dostęp do usługi. W przypadku późnych powrotów do domu pozostaje pomoc rodzinna lub sąsiedzka, która wymaga poświęceń i czasu. Na brak samochodów w nocy znalazła sposób nowa firma TAXInonstop.

Stały cennik
Klienci firmy TAXInonstop będą mogli liczyć na szybkie przyjęcie zlecenia o każdej porze dnia i nocy, bez względu na święta czy pogodę. Firma posiada centralę zgłoszeniową pod numerem 570 765 765. Dostępność numeru przez całą dobę jest gwarancją sprawnej obsługi. Kolejną innowacją jest stała opłata do 5 kilometrów. Bez względu na to, czy chcemy pokonać odcinek 1 kilometra i wrócić z lubawskiego rynku do domu, czy dojechać do Złotowa, Byszwałdu czy Tuszewa: zawsze zapłacimy atrakcyjną, stałą opłatę. Klienci bez domysłów będą wiedzieli, ile zapłacą. Celem firmy jest, aby usługi TAXInonstop rozwiązały odwieczne problemy z szybkim transportem. Bez dyskomfortu i ograniczeń, za stałą, niską opłatą nie trzeba będzie prosić rodziny, czy znajomych o podwiezienie. Po prostu nie będzie się to opłacać.Nowoczesna flota
Do dyspozycji klientów przygotowane będą nowe, komfortowo wyposażone pojazdy osobowe z dużymi bagażnikami, a także bus, który pomieści dziewięć osób.
— Priorytetem dla firmy jest możliwość sprawnego przetransportowania nawet dużej ilości osób w szybkim czasie. Dlatego stawiamy na rozbudowaną, nowoczesną flotę oraz prosty system opłat, który usprawni obsługę. To właśnie połączenie prostoty w płatnościach, całodobowej dostępności i nowych aut cechuje naszą firmę — mówi Mateusz Suwiński z firmy TAXInonstop.
Jak dodaje, firma świadczy także usługi transferów na lotnisko, odprowadzania samochodu czy też drobnych zakupów.Zapraszamy do taksówki
Taksówki firmy TAXInonstop możemy zobaczyć na ulicach Lubawy, Nowego Miasta i powiatu. Zapraszamy do korzystania z nowej jakości usług transportowych i sprawdzenia innowacyjnej oferty tej nowej firmy. Więcej informacji znajduje się na stronie www.taxinonstop.pl.

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages