Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Uroczystość zakończenia roku w lubawskim Zespole Szkół

2017-06-23 15:00:00 (ost. akt: 2017-06-23 13:07:32)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

Uczniowie Zespołu Szkół w Lubawie już mogą cieszyć się wakacjami. W piątek, 23. czerwca rano otrzymali świadectwa ukończenia kolejnej klasy, a uczniowie klas trzecich zawodowych - szkoły.

Oficjalnie rok szkolny zakończyła dyrektor szkoły, Anna Empel.


— Wszyscy mamy za sobą 10. miesięcy wytężonej pracy. Wy - uczniowie, których nauczyciele zasypywali pracami domowymi, kartkówkami, wypracowaniami, zadaniami, zdobyliście nowe umiejętności, ale dzięki tej pracy wiele o wiele więcej, niż we wrześniu. Jesteście też bardziej dorośli. Zdobytych stopni i odniesionych sukcesów wszystkim serdecznie gratuluję. Ciężko pracowali też nauczyciele. Stosowali coraz to nowe sposoby na to, aby Wam - uczniom przekazać jak najwięcej tajników wiedzy — mówiła na wstępie swojego przemówienia dyrektor szkoły. Wiele ciepłych słów przekazali też goście: starosta Marek Polański, członek zarządu powiatu - Edmund Standara i Starszy Cechu - Krzysztof Ornowski. 

Zapełniony dziesiątkami książek stół świadczył o tym, jak wiele udało się osiągnąć uczniom ZS w minionym roku szkolnym.

Pani dyrektor i goście nagradzali uczniów z najlepszymi wynikami w nauce i w sporcie, laureatów konkursów i olimpiad i tych, którzy osiągali różne sukcesy na przestrzeni minionych dziesięciu miesięcy. 

Podziękowania za czynny udział w wolontariacie wręczyła Magdalena Pankowska, dyrektor Przedszkola Miejskiego wraz z parą przedszkolaków.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages