Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Muzyczne warsztaty z artystami w Lubawie

2017-06-13 14:00:00 (ost. akt: 2017-06-13 14:01:21)

W dniach 26-27 lipca w Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie odbędzie się pierwsza edycja lubawskich warsztatów muzycznych „Soundela 2017”.

Zajęcia prowadzone będą w 6 grupach warsztatowych, które poprowadzi znakomita Kadra Profesorska: Jacek Królik – gitara, Zawiadowca Artystyczny Warsztatów; Grażyna Łobaszewska – wokal; Ola Królik – wokal; Piotr Żaczek – gitara basowa; Grzegorz Jabłoński – instrumenty klawiszowe; Robert Luty – perkusja.

Warsztaty mają charakter ogólnopolski i są skierowane do osób w wieku od 7 do 107 lat, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Podczas zajęć dydaktycznych omówione zostaną zagadnienia teoretyczne, doskonalenie techniki oraz tematy ogólne takie jak rola instrumentalisty/wokalisty w zesp ole,&nbs; metody pracy z ciałem pomocne w doskonaleniu gry, techniki relaksacyjne – „sposoby na tremę”, higiena głosu.

Zapowiadają się zatem niesamowite dwa dni warsztatowe oraz jam session w dniu 26. lipca w lubawskim Planet Club z udziałem wykładowców.
Organizatorami warsztatów są Lubawska Grupa Muzyków, Urząd Miasta Lubawa oraz Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://lubawskagrupa muzykow.pl.

Serdecznie zapraszamy!Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages