Poniedziałek, 28 maja 2018. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

Szkolna społeczność i rodzice świętowali

2017-06-11 08:00:00 (ost. akt: 2017-06-09 10:24:12)

Autor zdjęcia: SP Zwiniarz

W Szkole Podstawowej w Zwiniarzu świętowano jednocześnie dwie uroczystości - Dzień Dziecka i Dzień Matki. Rada Rodziców, nauczyciele i pracownicy szkoły przygotowali wiele atrakcji. Podczas części artystycznej dzieci dziękowały swoim mamom za to, co otrzymują od nich przez cały czas tj. za miłość, dobro i ciepło.

Kolejne klasy przedstawiały krótki program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem swoich wychowawców. Każda mama miała okazję zobaczyć swoje dziecko na scenie. Były wspólne życzenia, uściski, całusy i uśmiech. Dzień ten był także okazją do wyróżnienia i udzielenia pochwał uczniom, którzy w konkursach międzyszkolnych i zawodach w ciągu II semestru r. szk. 206/17 i osiągnęli czołowe miejsca.  

Następnie na boisku szkolnym odbyły się konkursy i konkurencje, w których uczestniczyły mamy wraz ze swoimi pociechami. Wielką  niespodzianką było przybycie pań z KGW w pięknych, bajkowych strojach, które obdarowały zebranych upominkami i zaprosiły do wspólnej zabawy. Był też czas na posiłek: kiełbaski z grilla, słodycze, lody i napoje ufundowane przez sponsorów:Stanisława Kamińskiego z Mroczna, Renatę i Zbigniewa Laskowskich, Elżbietę i Benedykta Lelińskich, Marka Skonieczkę oraz Marię Bielicką.
 
Zabawa była wspaniała, czego dowodem były uśmiechnięte twarze dzieci  i dorosłych. Dyrektor szkoły, nauczyciele i rada Rodziców dziękują sponsorom oraz paniom z KGW: Marii Rafińskiej, Małgorzacie Rafińskiej i Marzenie Lewalskiej za pomoc w zorganizowaniu Dnia Dziecka.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages