Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Piknikowe atrakcje w Tuszewie

2017-06-07 10:04:15 (ost. akt: 2017-06-07 10:08:10)

Autor zdjęcia: SP Tuszewo

W sobotę, 3. czerwca przy Szkole Podstawowej w Tuszewie odbył się festyn rodzinny, który licznie zgromadził uczniów, absolwentów, rodziców oraz społeczność lokalną i nie tylko.

Organizatorami byli rodzice i nauczyciele. Goście mogli obejrzeć pokaz żywych szachów przygotowany przez dzieci z oddziałów przedszkolnych, którzy przez cały rok szkolny uczyły się tej gry. Tym razem partię szachową rozegrali na ogromnej, plenerowej szachownicy, a sami wcielili się w rolę bierek.

Starsi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w układaniu różnego rodzaju kostek Rubika. Błysk w oczach dzieci, a szczególnie miłośników piłki nożnej, wywołał pokaz i warsztaty ewolucji żonglersko-cyrkowych z piłką nożną, czyli freestyle football. Zumba Kids w wykonaniu uczennic szkoły, pokaz cheerleaderek "Lubadance" z Lubawy oraz rodzinny trening Tabaty to kolejne atrakcje festynu. Uczniowie klas IV-VI wcielili się w rolę wodzirejów podczas wspólnie z uczestnikami wykonanej belgijki.

Natomiast uczniowie klas młodszych przygotowali wesołe piosenki. Podczas festynu zorganizowano konkurs kulinarny oraz plastyczny dla dzieci i mnóstwo innych atrakcji. Podczas festynu funkcjonowały kawiarenka, bufet oraz grill prowadzone przez rodziców.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages