Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Aktor Cezary Żak uświetnił inaugurację Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego w Lubawie

2017-06-05 10:15:41 (ost. akt: 2017-06-05 11:01:53)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W ubiegłą sobotę, 3. czerwca w farze w Lubawie odbył się pierwszy koncert w ramach III Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego. Gościem specjalnym sobotniego wieczoru był aktor, Cezary Żak, znany z wielu ról filmowych, serialowych i teatralnych.

Niezwykły koncert wokalno-instrumentalny zaprezentowali muzycy: Róża Frąckiewicz (alt) i Ewa Kluza (mezosopran) oraz Benedykt Frąckiewicz (saksofon i klarnet) oraz Tomasz Glanc (organy, fortepian), dyrektor artystyczny festiwalu.

Muzyczne prezentacje przeplatane były narracją w wykonaniu Cezarego Żaka. Tego utalentowanego aktora, a także reżysera sztuk teatralnych, chyba nie trzeba bliżej przedstawiać. W filmografii pana Cezarego jest mnóstwo ról serialowych - do najpopularniejszych z pewnością należą te w serialach "Ranczo" czy "Miodowe lata", filmowych i teatralnych. Jak wspomniał sam aktor w czasie koncertu, miesiąc temu grał w Nowym Jorku, dziś w Lubawie.Po koncercie burmistrz Maciej Radtke wraz z dyrektorem MOK, Zenonem Paprockim, muzykom i aktorowi wręczyli kwiaty i upominki, w ramach wdzięczności za koncert będący Sztuką, przez duże "S". 
Podziękowanie artystom złożył też ks. Mieczysław Rozmarynowicz.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages