Sobota, 18 sierpnia 2018. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Sportowe atrakcje dla przedszkolaków z okazji Dzień Dziecka

2017-06-02 12:15:42 (ost. akt: 2017-06-02 12:17:18)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

Z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego wraz z wychowawcami i opiekunami, wybrały się na Stadion Łazienkowski w Lubawie.

Przy współpracy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie, wszystkie dzieci mogły wziąć udział w różnych zabawach przy muzyce i konkurencjach sportowych, takich jak: przeciąganie liny, wyścig na rowerkach biegowych, biegi, wyścig na hulajnogach.Pokaz tańca zaprezentowany przez J. Drobotko rozgrzał dzieciaki. Podobnie jak prezentacje słowno-taneczne w języku angielskim przygotowane przez panią E. Raszkowską. 

Następnie przedszkolne czirliderki zaprezentowały nam swoje umiejętności oraz swoim występem umiliły czas oczekiwania na wielki mecz przedszkolnej drużyny. Wielkie wyjście naszych piłkarzy ze swoimi trenerami Mirosławem Gajewskim i Piotrem Treder, przywitali kibice na trybunach wielkimi okrzykami i brawami.Podczas meczu słychać było gorące kibicowanie jak na wielki mecz przystało. Drużyny „Niebieskich” i „Czerwonych” zaprezentowały się znakomicie. Po meczu trenerzy i ich podopieczni nagrodzeni zostali medalami.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages