Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Rodzinne, niedzielne popołudnie w Złotowie

2017-05-29 12:01:04 (ost. akt: 2017-05-29 12:30:53)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W ubiegłą, upalną niedzielę, 28. maja, na terenie Szkoły Podstawowej w Złotowie odbył się piknik rodzinny dla okolicznych mieszkańców.

Festyn zorganizowany został przez szkolną społeczność, czyli nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów, przy ogromnym wsparciu rodziców, którzy wspólnie przygotowali wiele atrakcji. 

W sportowej hali można było obejrzeć pokaz zumby, pokazy rycerskie w wykonaniu rycerzy z Bratiana i Nowego Miasta Lubawskiego m.in. średniowieczne tańce. Długa kolejka chętnych ustawiała się też przy stoisku z loteriadą. W międzyczasie oczywiście można było posilić się w kawiarence. Sporo działo się też na zewnątrz, przejażdżki konne i starymi motocyklami sprawiły sporo frajdy dzieciakom. Krótki pokaz lania wody zaprezentowali te strażacy z OSP Złotowo. Na szkolnym boisku rozegrano mecz rodzice kontra dzieci, gościem honorowym spotkania był ks. Karol Schmidt, nowy proboszcz parafii Złotowo, który czynnie brał udział w meczu.Uczestnicy pikniku mieli okazję obejrzeć wystawę prac malarskich i fotograficznych Edwarda Balewskiego.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages