Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Czytelnia "pod chmurką" otwarta przy lubawskiej podstawówce!

2017-05-19 12:11:00 (ost. akt: 2017-05-19 13:29:01)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W słoneczny piątek, 19. maja, przy Szkole Podstawowej w Lubawie odbyła się sympatyczna uroczystość promująca czytelnictwo. W przyszkolnym ogrodzie otwarto Słoneczną Czytelnię, w której każdy chętny będzie mógł znaleźć książkę i poczytać ją siedząc na ławce lub trawie.

W uroczystości otwarcia uczestniczyła szkolna społeczność - dyrekcja, nauczyciele i uczniowie oraz goście: Katarzyna Żuchowska i Robert Swat z Urzędu Miasta, Magdalena Pankowska - dyrektor Przedszkola Miejskiego, Lucyna Janus - dyrektor Miejskiego Żłobka, Dorota Kowalska - dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy, Teresa Marchlewska z Miejskiej Biblioteki Publicznej, a także przedszkolaki i gimnazjaliści. Słoneczna Czytelnia jest nieco inna od tej w bibliotece, bo znajduje się "pod chmurką". Można przyjść, wybrać książkę, poczytać sobie i odłożyć ją na miejsce. Książki, póki co, nie można zabierać do domu. Z czytelni mogą korzystać wszyscy chętni.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Books #2249105 | 5.60.*.* 20 maj 2017 10:06

    Brawo za inicjatywę. Życzę dużo słońca i wielu chwil przy czytaniu książek. Przy okazji pozdrawiam tych, którzy stwierdzą, że to słaby pomysł, a ich średnia czytanych książek wynosi 0,0000001 rocznie. Dobrego weekendu.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages