Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Piknikowe obchody Dnia Strażaka w Rożentalu. Zdjęcia!

2017-05-04 10:05:16 (ost. akt: 2017-05-04 11:45:16)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W świąteczne popołudnie, 3. maja przy strażnicy w Rożentalu odbył się wiosenny festyn dla mieszkańców wsi i gości. Do wspólnego spędzenia czasu zaprosili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Rada Sołecka.

Po południu było w miarę pogodnie, a najważniejsze - nie padało, więc zaproszono do korzystania z przygotowanych atrakcje. Najwięcej zabawy czekało na najmłodszych. Długa kolejka chętnych ustawiła się, by zobaczyć Rożental z góry, z podnośnika strażackiego, którym sterowali obecni strażacy z OSP Lubawa. Dzieciaki uczestniczyły też w konkursach i przejażdżkach strażackim wozem. Sporo frajdy sprawiło lanie wody strażackim wężem.

Pokaz pierwszej pomocy i cenne wskazówki przekazali strażacy z Iławy. Na sali odbył się pokaz fitness, a przez całe popołudnie strażacy częstowali grochówką i kiełbaskami z grilla. Wieczorem w sali OSP odbyła się zabawa taneczna dla wszystkich chętnych.W piątek, 5. maja w Rożentalu odbędą się uroczyste obchody Dnia Strażaka, które rozpoczną się mszą św. o godz. 16.00 w miejscowym kościele.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages