Wtorek, 24 kwietnia 2018. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Lubawska Grupa Muzyków i Iława Gospel Singers zapraszają na koncert "W śmierci jest życie"

2017-04-16 12:00:00 (ost. akt: 2017-04-14 12:02:51)
Przygotowania do koncertu idą "pełną parą"!

Przygotowania do koncertu idą "pełną parą"!

Autor zdjęcia: Lubawska Grupa Muzyków

Lubawska Grupa Muzyków wraz z grupą Iława Gospel Singers od kilku tygodni przygotowują niezwykły, muzyczny projekt. Efekty wspólnej pracy muzyków będzie można zobaczyć, a w zasadzie posłuchać premierowo, w niedzielę, 23. kwietnia w Lubawie.

Koncert "W śmierci jest Życie" to autorski projekt wokalno-instrumentalny, którego treścią jest poetycka opowieść o męce, śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa. Składa się z 10 utworów, w których autor podejmuje rozważania na temat Miłości Boga do człowieka, stosunku nas, współczesnych do Jego ofiary na krzyżu i jej znaczenia dla nas. Warstwę muzyczną koncertu tworzą spokojne, balladowe brzmienia, jak również mocne, rockowe, progresywne klimaty, w których partie wokalne wykonują soliści i chór gospel.

To muzyczne wydarzenie wspólnie przygotowują lubawianie i iławianie. Autorem tekstów jest Tomasz Gul, muzykę stworzyli Sławek Kasprzycki i również Tomasz Gul, natomiast opracowaniem wokalnym zajął się Michał Wróblewski z Iława Gospel Singers. Wśród wykonawców są muzycy Iława Gospel Singers, Tomasz Gul - gitara akustyczna, Jagoda Gul - flet, Michał Lewandowski - perkusja, Mariusz Curzydło - gitara basowa, Darek Licznerski - klawisze, Sławek Kasprzycki - gitara.

Koncert zaplanowano w niedzielę, 23. kwietnia o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie oraz 30. kwietnia w Iławie, w tzw. "białym" kościele. Wstęp jest oczywiście bezpłatny. Muzycy i współorganizatorzy serdecznie zapraszają!

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages