Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Wiosenne harce w szkole w Zajączkowie

2017-03-27 14:00:00 (ost. akt: 2017-03-27 11:51:21)

Autor zdjęcia: SP Zajączkowo

Jak każdego roku wszyscy uczniowie i nauczyciele w naszej szkole z niecierpliwością oczekiwali pierwszego dnia wiosny. Po długiej zimie jesteśmy spragnieni wiosennego słońca i chociaż odrobiny powiewu ciepłego wiatru co daje nam nadzieję na upragnioną wiosnę.

Kiedy wreszcie nadszedł 21 marca, każdy z większym uśmiechem szedł do szkoły. W tym dniu nie odbywały się lekcje jak co dzień, dzwonki na lekcje nie obowiązywały i właśnie takie wyjątkowe sytuacje uprzyjemniają jeszcze bardziej pobyt w szkole.

Uczniowie z III klasy bardzo postarali się i przygotowali scenki nawiązujące do zbliżającej się wiosny oraz poprowadzili Wiosenne Czytanie. Wszyscy z wielką uwagą i zainteresowaniem wysłuchali opowiadania Ireny Kwinto pt. "Przebiśniegi". Kolejnym punktem programu była zumba. Uczestnicy, którzy biorą udział w dodatkowych zajęciach z zumby zaprezentowali swoje układy i poprowadzili wspólną zabawę dla wszystkich.

Po tanecznych harcach przygotowane zostały wiosenne plakaty z Panią Wiosną w roli głównej, które wykorzystane zostały podczas przemarszu po okolicy. Miały one przypominać wszystkim mieszkańcom, że Wiosna jest już wśród nas. Przedszkolaki natomiast bawiąc się w wiosenne podchody, musiały wykonać różne zadania, które zostawiła dla nich Pani Wiosna. Zadania zostały w pełni wykonane, a zabawy było co nie miara. Tego dnia wszyscy byli dla siebie bardziej serdeczni, mili, uśmiechnięci co dało się zauważyć w unoszącej się atmosferze.

SP Zajączkowo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages