Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Wóz bojowy dla strażaków z Lubstynka!

2017-03-20 10:29:19 (ost. akt: 2017-03-20 13:44:31)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubstynku wzbogaciła się o samochód ratowniczo-gaśniczy Iveco z napędem 4x4. Uroczyste przekazanie wozu bojowego odbyło się w ubiegły piątek, 17. marca. 


W uroczystości przekazania wozu bojowego uczestniczyło wielu gości m.in. wójt Tomasz Ewertowski, ks. dziekan Marcin Staniszewski, mł. bryg. Krzysztof Tomanek - zastępca komendanta PSP w Iławie, kpt. Krzysztof Rutkowski - komendant gminny, przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Lubawie oraz strażackiej rodziny z gminy Lubawa.

Po uroczystym przekazaniu kluczu do wozu bojowego i poświęcenia go przez ks. dziekana, jednostka OSP Lubstynek wszystkich zaprosiła na wspólny obiad w gościnnych progach Zielonego Zakątka.

Spotkanie było okazją do podziękowań za pomoc i zaangażowanie w zakupie nowego auta. Podziękowania przekazał prezes OSP Lubstynek, Kazimierz Chyziński.

Przy okazji strażakom-ochotnikom wręczono odznaki za wysługę lat i Wzorowy Strażak. Wszystkich poczęstowano wyjątkowym, okazjonalnym tortem.

Szczegóły w najbliższym wydaniu "Głosu Lubawskiego" (w piątek, 24.03).Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages