Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Karnawał w pigułce – skrótem ze Szkoły Podstawowej w Tuszewie

2017-03-18 12:00:00 (ost. akt: 2017-03-17 12:16:23)

Autor zdjęcia: SP Tuszewo

W Szkole Podstawowej w Tuszewie miniony czas karnawału obfitował w wiele hucznych zabaw i wydarzeń.

Przedszkolacy oraz uczniowie klas młodszych pod okiem wychowawców i rodziców bawili się na noworocznych balach, które w tym roku odbyły się pod hasłem „W krainie zwierząt”. Natomiast uczniowie z klas starszych mieli możliwość zabawy na dyskotece karnawałowej. Ferie zimowe również obfitowały w wiele atrakcji. Uczniowie uczestniczyli w wycieczce do Aquaparku w Redzie i Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni. A zimowa wyprawa na kulig do gospodarstwa agroturystycznego w Kiełpinach idealnie wpisała się w priorytety wychowawcze i edukacyjne szkoły, które zawsze są bliskie naturalnemu i swobodnemu rozwojowi dziecka.

Jak co roku pełne ręce roboty miała Szkolna Poczta Walentynkowa. Każdego ucieszyły i rozbawiły ręcznie wykonane uczniowskie walentynki. Aktywnie działająca Rada Samorządu Uczniowskiego zadbała również o huczne pożegnanie karnawału.

W Tłusty Czwartek każdy otrzymał zastrzyk słodkiej energii – „bo przecież nie samą nauką żyje uczeń”. Natomiast w ostatni dzień karnawału wszyscy uczniowie przyszli do szkoły „w nie swojej skórze” i świetnie się bawili podczas przerw. Do zabawy dołączyli się nauczyciele, a nawet rodzic, który w tym dniu przybył do szkoły w „skórze biskupa”. Ten dzień pełen niesamowitych wrażeń zakończył tegoroczny karnawał.

www.sptuszewo.szkolnastrona.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages