Niedziela, 19 maja 2019. Imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca w Kazanicach rozstrzygnięty!

2017-02-04 12:00:00 (ost. akt: 2017-02-02 15:01:31)

Autor zdjęcia: ZS w Kazanicach

W Zespole Szkół w Kazanicach już po raz 13 podczas uroczystości choinki szkolnej rozstrzygnięto Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca za rok 2016.

W gronie nominowanych znalazło się 8 chłopców i 1 dziewczyna. W tym roku zwyciężył Jakub Borkowski - szkolny sportowiec o zdecydowanie największej liczbie osiągnięć sportowych 2016. Zawodnik LKS Lubawa, który niedawno został powołany do Kadry Narodowej B w lekkiej atletyce na rok 2017.

Uroczystej dekoracji dokonała wicedyrektor ZS w Kazanicach Małgorzata Szymańska. Plebiscyt zorganizował i przeprowadził tradycyjnie Leszek Kołodziejski.

Rok 2016 obfitował w wiele znaczących osiągnięć sportowych uczniów Zespołu Szkół w Kazanicach, którzy odnosili sukcesy w zawodach rangi gminnej, powiatowej, wojewódzkiej i ogólnopolskiej.
 
Do największych sukcesów drużynowych możemy zaliczyć:
 
• 1. miejsce na Mistrzostwach Województwa LZS w Lekkiej Atletyce w Olecku. (klasyfikacja gmin)
• 2. miejsce - Finał Wojewódzki "Piłkarska Kadra Czeka" w Janowcu Kościelnym.
• 1. miejsce - Mistrzostwa Województwa LZS w Wielobojach Lekkoatletycznych chłopców szkół gimnazjalnych w Pasłęku.
• 2. miejsce - Wojewódzkie Igrzyska Samorządowe w Biskupcu.
• Indywidualne Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce w Lidzbarku Warmińskim.
 
Organizatorzy dziękują tym wszystkim, którzy wsparli ich w organizacji plebiscytu: Gminnemu Zrzeszeniu LZS w Lubawie, Starostwu Powiatowemu w Iławie, Radzie Rodziców przy ZS w Kazanicach, Urzędowi Gminy Lubawa, Sklepikowi Szkolnemu przy ZS w Kazanicach.
 
Wyniki Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca ZS w Kazanicach
1. Jakub Borkowski
2. Maciej Borkowski
3. Daria Siemińska
4. Marcin Frankiewicz
5. Łukasz Frankiewicz
6. Hubert Zadroga
7. Marcin Figger
8. Maciej Górski, Wiktor Borkowski
 
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE POSZCZEGÓLNYCH KANDYDATÓW :
 
• Hubert Zadroga
1. miejsce: Turniej Piłki Nożnej klas IV "Małe Euro" w Kazanicach, Sobótki Lekkoatletyczne w Lubawie (skok w dal),
2. Halowa Olimpiada "Lekkoatletyki dla każdego" dla Polski północnej bieg 500m w Toruniu; Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej w Rożentalu; Mistrzostwa Gminy Lubawa w lekkiej atletyce (sztafeta 4x100m); Sobótki Lekkoatletyczne w Lubawie ( bieg 600m).
3. Mistrzostwa Miasta i Gminy Lubawa (sztafeta 4x100m).
Zawodnik KS Constrakt Lubawa.
 
• Łukasz Frankiewicz
1. miejsca: Sobótki Lekkoatletyczne w Lubawie (skok w dal i bieg 30m),
2. miejsca: Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej w Rożentalu, Mistrzostwa Gminy Lubawa w lekkiej atletyce (skok w dal), Mistrzostwa Gminy Lubawa w lekkiej atletyce (sztafeta 4x100m), Mistrzostwa Gminy Lubawa w lekkiej atletyce.
3. Mistrzostwa Miasta i Gminy Lubawa (sztafeta 4x100m).
Zawodnik KS Constrakt Lubawa.

• Wiktor Borkowski
1. Turniej Pilki Nożnej klas IV "Małe Euro" w Kazanicach.
2. Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej w Rożentalu, Sobótki Lekkoatletyczne w Lubawie ( pchnięcie kulą), Mistrzostwa Gminy Lubawa w lekkiej atletyce ( rzut piłką palantową),
3. Mistrzostwa Miasta i Gminy Lubawa (rzut piłką palantową).
 Zawodnik programu "Lekkoatletyka dla każdego"

• Maciej Górski
1. Sobótki Lekkoatletyczne w Lubawie (bieg 600m).
2. Mistrzostwa Gminy Lubawa w lekkiej Atletyce w Lubawie (sztafeta 4x100m), Mistrzostwa Gminy Lubawa w Piłce Ręcznej w Rożentalu,
3. Sobótki Lekkoatletyczne w Lubawie (pchniecie kulą), IX Indywidualne Mistrzostwa Miasta i Gminy Lubawa w Lekkiej Atletyce ( sztafeta 4x100m)
Uczestnik biegu oraz reprezentacji województwa w Orlen Warsaw Marathon w Warszawie.
Reprezentant województwa Halowa Olimpiada "Lekkoatletyki dla każdego" dla Polski północnej bieg 500m w Toruniu.
Zawodnik programu "Lekkoatletyka dla każdego".
 
• Maciej Borkowski
1. Mistrzostwa Województwa Młodzików w lekkiej atletyce w Lubawie (bieg 1000m), Mistrzostwa Wojewodztwa w Wielobojach Lekkoatletycznych LZS w Pasłęku, Wojewódzkie Igrzyska Samorządowe (bieg przełajowy), Mistrzostwa Gminy Lubawa w lekkiej atletyce ( bieg 1000m), Eliminacje Rejonowe LZS "Piłkarska Kadra Czeka " w Kazanicach, Sobótki Lekkoatletyczne w Lubawie (bieg 600m), Mistrzostwa Gminy Lubawa w lekkiej atletyce (bieg 1000m).
2. Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Pasłęku(1000m), Mistrzostwa Województwa LZS "Piłkarska Kadra Czeka " w Janowcu Kościelnym,
3. IMistrzostwa Województwa LZS w Olecku (bieg 1000m), Eliminacje regionalne Nestle Cup 2016 -"Lekkoatletyka dla każdego" w Lubawie -wieloboje wytrzymałościowe.
4. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce w Warszawie (bieg 1000m)
Powołany do kadry wojewódzkiej młodzików.
Zawodnik klubu LKS Lubawa.

• Daria Siemńska
1. Mistrzostwa Wojewodztwa Szkolnego Związku Sportowego w Pasłęku ( pchnięcie kulą); Mistrzostwa Województwa LZS w Olecku ( pchnięcie kulą); Eliminacje regionalne Nestle Cup 2016 -"Lekkoatletyka dla każdego" w Lubawie -wieloboje rzutowe; Wojewódzkie Igrzyska Samorządowe (pchnięcie kulą); Mistrzostwa Gminy Lubawa w lekkiej atletyce (pchnięcie kulą), Mistrzostwa Województwa Młodzików w lekkiej atletyce w Lubawie (pchniecie kulą); Mistrzostwa Województwa Młodzików w lekkiej atletyce w Lubawie (rzut oszczepem); Sobótki lekkoatletyczne (pchnięcie kulą), 1 i 2. miejsce - Mityng im. Ludwiki Chewińskiej w Kazanicach (pchnięcie kulą i rzut oszczepem),
2. Halowa Olimpiada "Lekkoatletyki dla każdego" dla Polski północnej w Toruniu -pchniecie kulą, Mistrzostwa Gminy Lubawa w lekkiej atletyce (rzut oszczepem), Mistrzostwa Gminy Lubawa w lekkiej atletyce (pchniecie kulą); Sobótki lekkoatletyczne (skok w dal),
3. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce w Warszawie (pchnięcie kulą), Mistrzostwa Gminy Lubawa w lekkiej atletyce (rzut oszczepem).
Powołana do kadry wojewódzkiej młodzików.
Zawodniczka klubu LKS Lubawa.
 
• Marcin Figger
1. Mistrzostwa Województwa Młodzików w lekkiej atletyce w Lubawie (rzut oszczepem); Sobótki lekkoatletyczne (pchnięcie kulą),
2. Mistrzostwa Gminy Lubawa w lekkiej atletyce
3. Eliminacje regionalne Nestle Cup 2016 -"Lekkoatletyka dla każdego" w Lubawie -wieloboje lekkoatletyczne,
4. Halowa Olimpiada "Lekkoatletyki dla każdego" dla Polski północnej w Toruniu - pchniecie kulą.
7. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Warszawie (rzut oszczepem).
Zawodnik klubu LKS Lubawa.
 
• Jakub Borkowski
1. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce w Warszawie; Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Pasłęku (rzut oszczepem); Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Pasłęku (pchnięcie kulą), Mistrzostwa Województwa w Wielobojach Lekkoatletycznych LZS w Pasłęku; Wojewódzkie Igrzyska Samorządowe (pchnięcie kulą), Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej, Mistrzostwa Gminy Lubawa w lekkiej atletyce (pchnięcie kulą), Sobótki lekkoatletyczne (pchnięcie kulą), Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce w Warszawie (rzut oszczepem); Mityng im.Ludwiki Chewińskiej w Kazanicach (pchniecie kula, rzut oszczepem); Eliminacje Rejonowe LZS "Piłkarska Kadra Czeka" w Kazanicach
2. Mistrzostwa Województwa LZS "Piłkarska Kadra Czeka " w Janowcu Kościelnym,
3. Finał Krajowy Nestle Cup 2016 w Toruniu -Lekkoatletyka dla każdego -wieloboje rzutowe,
10. Mistrzostwa Polski Młodzików w Słubicach (rzut oszczepem).
Zawodnik klubu LKS Lubawa.

• Marcin Frankiewicz
1. Mistrzostwa Województwa w Wielobojach Lekkoatletycznych LZS w Pasłęku; Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej w 2015r.,Eliminacje Rejonowe LZS "Piłkarska Kadra Czeka" w Kazanicach.
2. Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej "Prątnica Cup", Mistrzostwa Województwa LZS "Piłkarska Kadra Czeka " w Janowcu Kościelnym.
Zawodnik klubu "Motor Lubawa"


 
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages