Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Świąteczne koncerty i przedstawienia w Rożentalu

2017-02-03 13:00:00 (ost. akt: 2017-02-02 12:30:57)

Autor zdjęcia: Ewa Szauer

Właśnie zakończył się bożonarodzeniowy okres, który trwa do 2. lutego. W Rożentalu był to czas wielu świątecznych koncertów i przedstawień okolicznościowych.

Pierwsze takie spotkanie odbyło się 6 stycznia, wówczas jasełka pt. "Brama do nieba jest ciasna" przedstawiły dzieci z Szkoły Podstawowej w Rożentalu pod przewodnictwem Ewy Jachowskiej.

Kolejne wydarzenie miało miejsce 8 stycznia, kiedy to o oprawę muzyczną mszy św. w Rożentalu zadbała Żaneta Markowska-Dykre z chórem gimnazjalnym „Cantabile” z Zespołu Szkół w Grabowie-Wałdykach.

Świątecznie zrobiło się też w niedzielę, 22. stycznia. W kościele pw. św. Wawrzyńca odbył się koncert kolęd, podczas którego wystąpił Zespół Instrumentalny ze szkoły w Rożentalu oraz Chór Appasjonata z Lubawy, pod dyrygenturą Marka Józefowicza.

Ewa SzauerPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages