Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Dzień Babci i Dziadka w szkole w Tuszewie

2017-01-25 15:59:54 (ost. akt: 2017-01-25 16:06:14)

Autor zdjęcia: SP Tuszewo

Babcia i Dziadek to osoby bliskie każdemu człowiekowi. Kiedy rodzice są zapracowani i nie mają czasu, zastępują ich dziadkowie. To oni troszczą się, żeby wnukom niczego nie brakowało i starają się urozmaicić im czas. Na co dzień nie zastanawiamy się ile wysiłku wkładają w opiekę i wychowanie wnuków.

To Oni obdarzają wnuki bezwarunkową miłością, przekazują wiarę, uczą ich wartości i zasad moralnych. Są doskonałym źródłem wiedzy. Opowiadają o dziejach rodziny i kraju oraz kształtują różne cechy charakteru.

Za to wszystko dnia podziękowały im wnuczęta ze SP w Tuszewie. Życzenia, piosenki, wiersze, laurki, prezenty i oczywiście uśmiechy to dowody miłości skierowane do licznie zebranych babć i dziadków. Rodzice uczniów również włączyli się w organizację uroczystości przygotowując przepyszny poczęstunek. Wyjątkowe podziękowanie przygotowali rodzice 5-latków, którzy to wystąpili w humorystycznej wersji inscenizacji wiersza J. Tuwima ‘Rzepka’, osobiście dziękując im za pomoc w wychowaniu swych dzieci.

Uroczystość wypadła pięknie, uczniowie otrzymali gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swych wnuków i dzieci.

Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

SP Tuszewo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages