Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Karnawałowa zabawa uczniów, nauczycieli i rodziców

2017-01-24 08:00:00 (ost. akt: 2017-01-23 11:50:36)

Autor zdjęcia: Edward Balewski

W Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Złotowie odbył się bal karnawałowy. Zabawy i konkursy prowadziła animator BeFit Beata Zielińska. Program zabaw i konkursów był bardzo bogaty, nikt z uczestników się nie nudził.

Dzieci na bal przyszły w pomysłowych i zabawnych strojach przygotowanych przez rodziców. Były księżniczki, wróżki, czarownice, diabełki, policjanci, kowboje, mim, postacie z bajek. Na bal w przebraniu przybyli też nauczyciele oraz niektórzy rodzice. 
Jak na bal przystało spośród uczestników zabawy jury wybrało Królową i Króla balu. Pierwszy raz wybrano przebraną rodzinę w konkursie „Rodzinne Przebieranie”. Królową została – Paulina Fafińska, Królem – Paweł Ochlak, „Rodzinne Przebieranie” – rodzina Malinowskich.

W szkole w Złotowie bale są już tradycją. Dzieci bardzo lubią taką formę rozrywki. Wspólna zabawa przy muzyce rozwija inwencję twórczą oraz pozwala zintegrować społeczność szkolną. 
Dyrekcja i kadra pedagogiczna serdecznie dziękują rodzicom za zaangażowanie w organizację balu oraz przygotowanie ciekawych kostiumów dla dzieci i siebie.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages