środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Noworoczna konferencja z Orłami Gminy Lubawa dla przedsiebiorców

2017-01-20 16:12:28 (ost. akt: 2017-01-20 20:12:55)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W Copernicusie w Targowisku Dolnym odbyła się doroczna konferencja gminy Lubawa. Spotkanie było oficjalną formą podsumowania działań samorządowych podejmowanych przez urząd Gminy Lubawa w 2016 roku.

Licznie zgromadzonych gości przywitał gospodarz spotkania, czyli wójt gm. Lubawa - Tomasz Ewertowski. Z zaproszenia skorzystali m.in. poseł i wiceminister rolnictwa - Zbigniew Babalski, wicewojewoda warmińsko-mazurski - Sławomir Sadowski, samorządowcy z powiatu iławskiego, nowomiejskiego i ostródzkiego, radni powiatowi i gminni, przedstawiciele Kuratorium Oświaty, oddziału Doradztwa Rolniczego i Instytutu Pamięci Narodowej w Olsztynie, sołtysi i przedstawiciele lokalnych instytucji, dyrektorzy szkół z gm. Lubawa, księży z dekanatu lubawskiego, lokalni przedsiębiorcy, prezesi OSP, przedstawiciele policji i straży pożarnej, przedsiębiorcy z Ziemi Lubawskiej.

Spotkanie rozpoczęło się od projekcji filmiku przedstawiającego zakres działalności i inwestycji w gminie Lubawa w ubiegłym roku. W części oficjalnej swoje gratulacje i życzenia dalszego rozwoju złożyło wiele osób.

Po raz pierwszy wręczono też Orły Gminy Lubawa. Statuetki i kwiaty otrzymali: Alina i Jan Szynaka, Alicja i Tadeusz Musiał, Krzysztof Ornowski - w imieniu Cechu Przedsiębiorców i Rzemieślników, Jarosław Grubalski i Edmund Grubalski, Bożena i Zdzisław Niesiobędzcy, Danuta i Marek Liberaccy.

Noworoczne spotkanie umilił występ Jagody Dymczyk z ZS w Prątnicy przy akompaniamencie Dariusza Licznerskiego.

Po części oficjalnej gości zaproszono na poczęstunek.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages