Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Świąteczny koncert dla chorej Oli z Lubawy

2016-12-05 14:47:45 (ost. akt: 2016-12-05 15:01:21)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

To była wyjątkowa, rodzinna i pełna serdeczności uroczystość w Szkole Podstawowej w Lubawie. Takimi epitetami z pewnością można opisać koncert charytatywny, który odbył się w minioną niedzielę, właśnie w podstawówce.

Tradycyjny, coroczny koncert świąteczny w tym roku połączono z akcją charytatywną na rzecz chorej Oli z Lubawy, która ma guza nadnercza. Dziewczynka i rodzice potrzebują naszego wsparcia, ale i pomocy finansowej, by łatwiej było im przejść te trudne chwile. W czasie wspólnego popołudnia czynny był kiermasz rękodzieła, podczas którego można było nabyć piękne, świąteczne ozdoby, pierniki, eko-mydła, misie pluszowe, książki i inne dekoracje. Długa kolejka chętnych ustawiała się do kawiarenki z domowym ciastem i kawą.

Dochód ze sprzedaży tych wszystkich rzeczy przekazano rodzicom chorej Oli. Dzięki zaangażowaniu organizatorów i hojności uczestników imprezy pn. "Wielka miłość jest na świecie" udało się zebrać 3 500 zł! Bardzo duże zainteresowanie wzbudziło przedstawienie, w których aktorami nie byli tym razem uczniowie, a... nauczyciele. Trzeba przyznać, że inscenizację oglądało się z zaciekawieniem, a grę belfrów, którzy naprawdę wczuli się w swoje role, trzeba pochwalić. Publiczność doceniła to gromkimi brawami. Po inscenizacji można było posłuchać świątecznych piosenek w wykonaniu uczniów, nauczycieli i rodziców. Dyrekcja szkoły składa wszystkim serdeczne podziękowania za organizację i wspólną zabawę w szczytnym celu.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages