Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Jest nas coraz więcej na... facebook'u

2016-12-02 14:33:53 (ost. akt: 2016-12-04 20:46:28)

Kilka dni temu profil "Głosu Lubawskiego" na facebooku polubiła 3-tysięczna osoba. Dziękujemy za to, że są Państwo z nami!

Ten portal społecznościowy niewątpliwie jest miejscem w sieci, za pomocą którego w dzisiejszych czasach najczęściej i najchętniej się komunikujemy. Na naszym gazetowym profilu znajdą Państwo newsy o wszelkich lokalnych wydarzeniach i działaniach. "Zajawki", które publikujemy na profilu automatycznie kierują internautów na naszą stronę, na której umieszczamy wszelkie informacje i relacje z lokalnych wydarzeń.

Nasz profil na facebooku "lubi" i systematycznie obserwuje ponad 3 tys. użytkowników. Dzięki wszystkim kliknięciom "lubię to" i "udostępnij" docieramy nawet do kilkudziesięciu tysięcy "fajsbukowiczów". Ze statystyk dotyczących profilu "Głosu" wynika, że 95% odbiorców to lokalni mieszkańcy, a 5% to osoby podróżujące. Częściej nasz profil odwiedzają kobiety, niż mężczyźni, choć różnica nie jest duża: 57% - 43%. Najwięcej jest osób w wieku 25-34 lata i 18-24 lata.

Najwięcej fanów mamy oczywiście z Lubawy, następnie z gminy Lubawa, z Olsztyna, Iławy, Warszawy, Nowego Miasta Lubawskiego, Gdańska, Grodziczna, Ostródy, Torunia itd. Co ciekawe gazetowy profil na facebooku odwiedzają osoby z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Norwegii, Irlandii, Szwecji, Belgii, Stananów Zjednoczonych i innych krajów. Zapewne są to lubawianie, którzy wyemigrowali lub akurat odwiedzali różne miejsca, ale sprawdzali co słychać w starej, dobrej Lubawie...

Dziękujemy za to, że jesteście z nami i poprzez facebooka dowiadujecie się o czym piszemy w gazecie i na lubawa.wm.pl. Dziękujemy za zaufanie i tak duże zainteresowanie tym, co dzieje się wokół nas! :-) :-)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. paskal #2587618 | 24 wrz 2018 12:24

    fakezbuk to samo zlo

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages