Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Kabaret Ani Mru Mru wystąpi w Lubawie!

2016-11-30 15:41:01 (ost. akt: 2016-11-30 15:44:32)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Jeden z najbardziej znanych kabaretów wkrótce wystąpi w Lubawie. W piątek, 16. grudnia o godz. 21.00 w Miejskim Ośrodku Kultury publiczność rozśmieszy Kabaret Ani Mru Mru.

Tej formacji nie trzeba chyba nikomu bliżej prezentować. Niewątpliwie Kabaretowi Ani Mru Mru rozgłos przyniósł skecz o chińskiej restauracji, który zna pewnie zdecydowana większość z nas.

Wczytując się w historię kabaretu na wikipedia.pl, dowiadujemy się, że w pierwszym składzie znaleźli się: Joanna Kolibska, Grzegorz Tatara, Maciej Wojnarowski i Marcin Wójcik. Niedługo później dołączył do nich pianista Janusz Bronkiewicz. Premiera pierwszego programu odbyła się 1 grudnia 1999r. w kawiarni w Lublinie. Po roszadach personalnych, od grudnia 2001r. aż do teraz kabaret tworzą Marcin Wójcik, Michał Wójcik (którzy mimo tego samego nazwiska nie są ze sobą spokrewnieni) i Waldemar Wilkołek.


Przez lata występów na scenie i artystycznego rozwoju, kabareciarze zdobyli mnóstwo prestiżowych nagród i wyróżnień podczas ogólnopolskich festiwali m.in. Telekamery, TopTrendy, RYJEK itd. Ich twórczość to niezliczone ilości skeczy, w których zabawnie komentują i parodiują otaczającą nas rzeczywistość, sprawy społeczno-polityczne i codzienne sytuacje. Kabaret występował na wielu scenach w Polsce i za granicą.

Do Lubawy Ani Mru Mru zawita ze swoim najnowszym, premierowym programem pn. "Ostatnie takie trio". Cena biletu wynosi 50zł od osoby. Sprzedaż i rezerwacja biletów odbywa się pod nr tel. 506 847 430.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages