środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Seniorzy bawili się na balu w Byszwałdzie

2016-11-08 14:04:00 (ost. akt: 2016-11-08 14:05:43)

Autor zdjęcia: OPS GL

Z okazji Światowego Dnia Seniora członkowie Klubu Seniora w Byszwałdzie, Rakowicach i Złotowie po raz kolejny spotkali się na Balu Seniora.

Gospodarzem tegorocznego spotkania był Klub Seniora w Byszwałdzie. Imprezę rozpoczęła msza św. w intencji seniorów w kościele pod wezwaniem św. Andrzeja w Byszwałdzie. Po mszy goście przeszli do nowo wyremontowanej świetlicy wiejskiej, gdzie gości przywitał Zenon Czuwara – przewodniczący klubu.Wśród gości pojawili się wójt Gminy Lubawa – Tomasz Ewertowski, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa – Adam Roznerski oraz ks. Szczepan Modliborski proboszcz parafii w Kazanicach i Rada Sołecka wsi Byszwałd. Niepowtarzalną atmosferę spotkania uświetniły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Byszwałdzie przedstawiając program artystyczny tematyką związany z wiekiem senioralnym.W trakcie spotkania na ręce przewodniczącego Klubu Seniora w Byszwałdzie złożono podziękowania za dotychczasową współpracę z pozostałymi klubami oraz gościnność. Nie zapomniano o najstarszej członkini Klubu Seniora w Byszwałdzie, Jadwidze Tomaszewskiej, która ukończyła 90 lat. 
Panie z Klubu Seniora w Byszwałdzie wykazały się swoim kunsztem kulinarnym, przygotowując poczęstunek. Przy suto zastawionych stołach seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych.


OPS GLPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages