Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Pożegnalna uroczystość w szkole w Zwiniarzu

2016-10-29 12:00:00 (ost. akt: 2016-10-28 13:52:24)

Autor zdjęcia: SP Zwiniarz

W Szkole Podstawowej w Zwiniarzu odbyła się uroczystość z okazji przejścia na emeryturę nauczycielki, Gabrieli Łużyńskiej. Pani Gabriela pracę pedagoga rozpoczęła w roku 1980 r. Od 36 lat pracowała nieprzerwanie w szkole w Zwiniarzu, głównie z młodszymi dziećmi.

Jako nauczyciel wyróżniała się pod każdym względem. Podnosiła swoje kwalifikacje oraz uzyskała wysoki stopień awansu zawodowego – nauczyciela dyplomowanego. Zawsze chętna do pracy, nigdy nie odmawiała, gdy trzeba było społecznie pracować dla szkoły. Była wychowawcą wielu pokoleń mieszkańców Zwiniarza, Świniarca, Białobłot, Truszczyn i Łążyna. Dla wielu uczniów była wzorem i partnerem.Uczniowie darzyli ją zaufaniem i sympatią. Wielokrotnie organizowała różne uroczystości szkolne oraz przygotowywała uczniów do konkursów, w których uczniowie zajmowali wysokie miejsca, niejednokrotnie dostając się na szczebel powiatowy i rejonowy. 
Słowom uznania i serdecznym podziękowaniom ze strony uczniów, ich  rodziców nie było końca. Dyrektor Justyna Wiecierzycka dziękując za wzorową postawę koleżanki-nauczyciela powiedziała:


— Praca w szkole zawsze była dla Ciebie najwyższym priorytetem. Czuliśmy to wszyscy: nauczyciele, uczniowie i rodzice. Wkładałaś w tę pracę całe swoje serce. Przez wszystkie 36 lat. I za to serdecznie dziękujemy!Goście obejrzeli przygotowaną pod kierunkiem Elżbiety Dorawa część artystyczną, w której wierszem i piosenką uczniowie podziękowali swojemu pedagogowi. Nie zabrakło kwiatów i upominków.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages