Piątek, 17 sierpnia 2018. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Gimnazjalne świętowanie z humorem

2016-10-17 10:36:35 (ost. akt: 2016-10-17 10:38:20)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

Uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej w Gimnazjum im. Biskupów Chełmińskich w Lubawie składała się z części oficjalnej i artystycznej, podczas której uczniowie zagrali w humorystycznym przedstawieniu.

Życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły złożył dyrektor, Marek Borkowski, który podziękował im za zaangażowanie w pracę. Swoje podziękowania skierował też do organu prowadzącego szkołę, czyli Urzędu Miasta z burmistrzem, Maciejem Radtke na czele i wszystkich przyjaciół szkoły. Słowa wdzięczności za relacjonowanie i promowanie szkolnych wydarzeń, skierował też do lokalnych mediów. Dziękujemy!Życzenia złożył też burmistrz, przedstawicie Rady Rodziców, Starszy Cechu - Krzysztof Ornowski i przewodnicząca samorządu uczniowskiego. Przemawiający subtelnie podkreślali, że społeczność gimnazjum i nie tylko, obawia się zapowiadanej reformy oświaty, której głównym celem jest właśnie likwidacja gimnazjów.Na zakończenie o dobry humor uczestników uroczystości zadbała młodzież występująca w inscenizacji. Parodia lekcji z różnych przedmiotów była swego rodzaju kabaretem i wywołała salwy uśmiechu. Nie zabrakło też występów instrumentalno-wokalnych.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Smutna #2091174 | 77.253.*.* 18 paź 2016 10:28

    Wszystko ładnie , pięknie ale jak już coś przygotowujemy, to zróbmy to z należytą starannością!!! "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie" JAN ZAMOYSKI Ja się pytam, gdzie byli poloniści?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages