Niedziela, 21 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Dzień Nauczyciela i pasowanie pierwszaków w szkole w Złotowie

2016-10-15 12:00:00 (ost. akt: 2016-10-14 15:24:36)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

Uroczystość w Złotowie miała dwojaki charakter. Szkoła Podstawowa celebrowała zarówno popularny Dzień Nauczyciela, jak i przyjęcie pierwszoklasistów do grona szkolnej społeczności.

Na samym początku uroczystości dyrektor Justyna Kwiatkowska podziękowała wszystkim pracownikom za zaangażowanie, współpracę i życzyła dalszych sukcesów. Nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły życzenia złożył też wicewójt gminy Lubawa oraz Rada Rodziców. 


— W imieniu władz samorządowych, pana wójta, radnych, pracowników Urzędu Gminy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, nauczycielom, pracownikom oświaty składam serdeczne gratulacje. Dziękując za trud Waszej pracy pedagogicznej i wychowawczej, życzę wszystkim wiele sukcesów. Myślę, że największą satysfakcją dla Was będzie, jeśli Wasi wychowankowie wyrosną na mądrych i uczciwych ludzi — powiedział Marian Licznerski, z-ca wójta gm. Lubawa. Nie zabrakło kwiatów, upominków, zarówno od gości, jak i uczniów. Dyrektor wręczyła też nagrody nauczycielom, którzy osiągnęli szczególne sukcesy w ostatnim czasie. Uroczystym pasowaniem i poprzez ślubowanie w poczet uczniów SP w Złotowie dołączyli pierwszoklasiści, którzy podczas występu odważnie recytowali wyuczone wiersze.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages